.

.

New
Панк 316L не ' Рѓосувачки Челик Хривнија Сребрен Тон Biker Велосипед Мотор Синџир За Mens Нараквици & Алки

Панк 316L не ' Рѓосувачки Челик Хривнија Сребрен Тон Biker Велосипед Мотор Синџир За Mens Нараквици & Алки

DEN 504.00
DEN 719.52

Стока
Достапно.


Панк 316 L не 'Рѓосувачки Челик Хривнија Сребрен Тон Biker Велосипед Мотор Синџир За Mens Нараквици & Алки Материјал : не' Рѓосувачки челик ( Одделение ААА не ' рѓосувачки челик ) Обемот : 20.5 cm(8.07 инчи) Ширина : 12mm(0.47 инчи) Тежина : 64g
Зошто да изберете од не ' Рѓосувачки Челик Накит?
Не ' рѓосувачки Челик накит не оцрни и оксидираат, кое може да трае подолго од други jewelries. Тоа е во состојба да издржи многу се носат и солза. И тоа е неверојатно противалергиски. Таквите предности се направи тоа се повеќе популарен додаток.
Зошто потреба од не ' Рѓосувачки Челик Накит?
Висок квалитет, од нерѓосувачки челик има висока отпорност на ' рѓа, корозија и tarnishing, кој бара минимално одржување. Нерѓосувачки челик е една од најпознатите био-компатибилни метали, така не ' рѓосувачки челик накит е неверојатно противалергиски, бидејќи на своите анти-алергиски својства. Како еден од најсилните на сите накит метали, тоа не се оксидираат и ќе бидат многу издржливи. Сите го прави на врвот моден додаток за да го дополните вашиот гардеробер со елегантни, современ стил понудени од страна на нашите нерѓосувачки челик накит.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Двоен-безбедност-clasps
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Должина:
20.5cm
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
BONISKISS
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
a42264
Функција:
Никој
Материјал:
Никој
Свеж

Избор на клиенти