.

.

New
10pcs/број 18/20mm метал прилепува накит Ѓумбир копчиња пеперутка Прилепува Копчиња Одговара DIY Прилепува Нараквици накит GS1508031

10pcs/број 18/20mm метал прилепува накит Ѓумбир копчиња пеперутка Прилепува Копчиња Одговара DIY Прилепува Нараквици накит GS1508031

DEN 244.00
DEN 259.68

Стока
Достапно.


Топло Тоа :
1. Цел НИ$0 - US$200 бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail.
2.Цел повеќе од US$200 ќе испорака преку DHL/UPS-от.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Поставување Тип:
Канал поставување
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Бренд Име:
Jaynalee
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
одговара прилепува копчето:
прилепува накит
Накит Тип:
прилепува копчето
is_customized:
Yes
Должина:
fit 18/20mm snap bracelets
Свеж

Избор на клиенти