.

.

New
Лето Стил Мода Сребрена Боја Римски Синџир нараквици & алки. Сјајна CZ шарм нараквици за жените GLS0561

Лето Стил Мода Сребрена Боја Римски Синџир нараквици & алки. Сјајна CZ шарм нараквици за жените GLS0561

DEN 245.00
DEN 344.64

Стока
Достапно.


Ако не сте задоволни со нарачки ,ве молиме да не брзаме, да се даде повратна информација или спор, Контактирајте со нас веднаш ,така што имаме
шанса да се реши проблемот за вас . Ви благодариме .
1. Квалитетот проблем : ве Молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе се примени со цел ,да се земе јасни Фотографии за неисправни производи и
испрати до нас. ние ќе го организира наплата или замена по проверка .
2. Други причини : За друга причина ,не ви се допаѓа или не сакате ,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако си ја примил нарачката .
Бидете сигурни дека чувајте го во оригинална услови.И се обврзуваат превозот цена од себе .Ние ќе рефундирање или да направи размена по примена на
врати објектот .
1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/ups-от или Хонгконг Пост/Кина Пост, т тој превозот начин ќе зависи
на вкупните трошоци.
2.Internatial парцела обично треба 2-3 дена да го покаже информации во web откако ќе ја испратите можете да следење на број.
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$4.56
$3.89
$5.62
$9.37
$5.15
$8.36
wy-приклучок-крај

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
GLS0561
Затворач Тип:
Лесно-кука
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Поставување Тип:
Prong поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Бренд Име:
YAN МЕИ
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Кубен Циркони
Обликот:
Срцето
Пол:
Жените
Пакување:
боја кутија
Материјал:
Кубен Циркон Дијамант
боја:
Бела
Повод:
Aniniversary,Ангажирање,Подароци,Партија
Стил:
Тренди
Клучни зборови:
хривнија
Должина:
170mm
Свеж

Избор на клиенти