.

.

New
CWWZircons Нови Пристигнување Тркалезна Форма Црвена Зелена Сина CZ Кубни Циркони Лизгачот Синџир Хривнија За Жени Божиќ Накит CB184

CWWZircons Нови Пристигнување Тркалезна Форма Црвена Зелена Сина CZ Кубни Циркони Лизгачот Синџир Хривнија За Жени Божиќ Накит

DEN 295.00
DEN 393.60

Стока
Достапно.


CWWZircons Нови Пристигнување Тркалезна Форма Црвена Зелена Сина CZ Кубни Циркони Лизгачот Синџир Хривнија За Жени Божиќ Накит CB184
Хривнија Големина : Прилагодлив
Еколошки Стандард Доведе Никел Кадмиум слободни
Повеќе модели ве молиме посетете ја нашата продавница,ви благодариме : )

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
CB070
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик-и-безбедност
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
cwwzircons
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
моден накит
Компатибилност:
сите
Главниот камен материјал:
ААА Кубни Камен Циркони
Облечен Повод:
Подарок / Секојдневно носење / Shopping / Годишнината
Најдобар Одмор Подарок:
Wift / Девојка / Љубовник / Невести Подароци
хривнија Тип:
Циркони Камен Поплочен
pulseiras:
Тренди Познатиот Бренд За Накит
Хривнија Повод:
Партија / Подароци / Одмор / Секојдневниот Живот / Shopping / Канцеларија
Камења Бои :
Јасно Бела / Сина Црвена Зелена
хривнија име:
4 Лист Во Облик На Хривнија
Секс:
Женски
Должина:
Adjustable
Свеж

Избор на клиенти