.

.

New
Симпатична Бебе Нараквици Девојки Накит Bracelete де Ouro Pulseras Joyeria Хривнија Алка Pulseira Brazaletes Bebe Bracciali BR42

Симпатична Бебе Нараквици Девојки Накит Bracelete де Ouro Pulseras Joyeria Хривнија Алка Pulseira Brazaletes Bebe Bracciali BR42

DEN 189.00
DEN 270.24

Стока
Достапно.

Можете да избегне данок или да му платат помалку данок . Плаќање : со Кредитна Картичка, Qiwi Паричник, Boleto, Webmoney, Western Union, TT. Тоа е подобро да се одделно складирање за да се избегне триење од страна на хард работи. Тоа е подобро да се избегне триење при преземањето на напорна работа. Декларација : Цел ќе биде прогласен како ПОДАРОК со ниска вредност. Тоа е подобро да се избегне носење кога капење или пиење. Тоа е подобро да се запечатени складирање на вашиот накит да се избегне оксидацијата. Ве молиме да го прочитате на следниот графикон за испорака детали.
Ако имате други посебни барања, оставете порака за да нè на вашата нарачка страница. Политика на враќање : Купувачот корист ќе бидат заштитени според купувачот Купување Заштита. Тоа е подобро да се избегне носење кога сте тешки потење.
Карактеристики На Производот :
Глувци лицето Форма Хривнија
Метал материјал : вистински злато позлатен бакарни легури
Позлата технологија : вистински злато позлата од три слоја
Метал безбедност : Олово Слободни, Никел Слободни, Анти-Алергиски ( Алергија Бесплатно)
Хривнија s ize : Должина 16. Пакет : Секоја од нив има посебен пакет (запечатени торба / свила кеса). Тоа е подобро да се избегне допирање на козметика или корозивни директно.
Ви благодариме однапред!. Тоа е подобро користете мек материјал за чистење или избрише вашиот накит. Повратни информации : ве Молиме да ни даде 5 Ѕвезди Повратни информации дали сте задоволни со нашите производи и услуги.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Бренд Име:
BESARTE
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Обликотшема:
Лице
Материјал:
Метал
Пол:
Девојки
Метали Тип:
Злато Позлатен
Должина:
16.5CM
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
18K Злато Позлатен Бакар
braccialetto bambino bracciali:
Pulsera de oro нина joyas oro bebe
Акции на numbe:
BR3
дополнителна услуга:
bambini bracciale во oro bebe
Aliexpress продажба додатоци:
шопинг фестивал хривнија де ouro
До 2015 Бесплатен Превозот Jewelleries:
бебе накит деца подарок
Бебе nino pulsera de oro:
accessoires ninos
Должина:
16.5cm (allow 0.5-1cm measured error)
Број На Модел На:
BR42/BR42A/BR42B
Материјал:
Цинк Легура
Свеж

Избор на клиенти