.

.

New
Поставен Бела Симулирани Бисер Персонализирана Нараквици

Поставен Бела Симулирани Бисер Персонализирана Нараквици

DEN 142.00
DEN 159.84

Стока
Достапно.

Зборуваме за цена и рок на плаќање
3.Ве молиме да ја плати однапред депозит откако ќе го стави на ред со нас
4.
Во процесот на производство :
1.Плаќање : T/T
5.
Ако вашата цел е morn од 500pcs ние треба да се организираме да ги направите
Ние можеме да снабдување многу видови на накит : ѓердан, обетки ,белегзија,hairpin прстен и така натаму.По ред :
Ако производната имаат било каков проблем што може да reture нив за нас
ќе добие нов дизајн на својата и во иднина.
Обетки :
Ѓердан :
Нараквица ,прстени
Материјал :
1.Испраќање на потврди примерок за вас , да зборува за време на испорака
5.
За Шармантна Бел Бисер Персонализирана Нараквици ние не треба некои примерок во пописот и ние можеме да брод брзо.
Ако имате било какви прашања ве молиме падна слободно да контактирате со нас и ние ќе се обезбеди добар сервис и adivse повеќе понатамошни информации на Шармантна Бел Бисер Персонализирана Нараквици
Освен Шармантна Бел Бисер Персонализирана Нараквици ние се уште имаат други модни накит со добар квалитет и неверојатен дизајн.Брод и воздухот се во ред
4.Цел ќе биде завршен во времето, и испрати како цел потребни
2.Пред цел
ние ќе испрати нов дизајн за вас
2.Бакар,челик и други легури е во ред,
2.Ние имаме сопствено производство фабриката
ние може да се строго контрола на производството квалитет и цена
3.Пред да ја добиете вашата цел ќе најдете додатоци одговараат за вас
Ние ќе се направи некои потврди примерок за вас ,тогаш испрати на нив да ви
Ако ние се дојде на ред од вас ,10 дена пред да завршиме со цел ,
ние ќе ја пратите пратката примерок за вас.

Детали

Метална боја:
хривнија
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BALANBIU
Поставување Тип:
Канал поставување
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Романтични
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Материјал:
Керамички
Должина:
6cm
производство име:
Поставен Бел Бисер Персонализирана Нараквици
потекло место:
Кина Qingdao
Боја:
Како ваша желба
Стил:
накит стил
Пакување:
Како сакате
Број На Модел На:
sl0058
Материјал:
Акрилик
Пол:
жена
ФОБ порт:
Qingdao
Синџир Тип:
5R јаже, Верига
Свеж

Избор на клиенти