.

.

New
Љубител дизајнер К бело Злато тонови на боја нараквици Здравје Никел & Доведе слободни популарни Модни накит TB527A најниска цена

Љубител дизајнер К бело Злато тонови на боја нараквици Здравје Никел & Доведе слободни популарни Модни накит TB527A најниска

DEN 358.00
DEN 441.60

Стока
Достапно.

50 /парче
жените злато хривнија накит 18 K к жолто Злато Позлатен ААА Циркони & Сини Топаз Нараквици Здравје Мода накит TB285 A US$ 6.62 /парче
жешка нов 2014 мода нараквици 18 K к Розово Злато Позлатен ААА Циркониум и Боја Кристал Здравје Мода накит TB280 A US$ 7.Ако сте задоволни моите sercive ,ве молиме да ни даде пет повратни информации.75 JR1776 A US$ 4.50 /парче
Црвениот Кристал & ААА Циркон гранат 18 K к Злато Позлатен шарм нараквици за жени Здравје Никел & Доведе слободни Мода накит TB421 A US$ 9. Ве молиме контактирајте со нас ако имаш било каков проблем со вашата нарачка, ние ќе се обидеме потрудиме да го поправи вашиот проблем. ако не е,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви ги даде задоволни одговор во рок од 24 часа! било netural и негативни повратни информации не се прифаќа! Ви благодарам многу!
Од недела до петок
Пекинг Време 9 : 00 - 18 : 00
Њујорк Време 20 : 00 - 5 : 00
Лондон Време 1 : 00 - 10 : 00
По Московско Време 4 : 00 - 13 : 00
Brasilia Време 22 : 00 - 7 : 00
Било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа! ^_^
злато позлатен индискиот накит 18 K к жолто Злато Позлатен ААА Циркониум и Боја Кристал Нараквици Здравје Мода накит TB284 A US$ 6.Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам . Ве молиме не ни остави негативен (1-2 ѕвезди) или природни (3 ѕвезди) повратни информации без commnication. Мерење на должина,тогаш се circomference. Три Животната Средина Позлатен
5.98 /парче
.92 /set
Топ Дизајнери ! Топла продажба ! Сјае ААА Циркони 18k злато позлатен мода накит Ангажман Прстени JR1774 A САД големина #6 #7 US$ 4.

Детали

Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Обликотшема:
Растенијата
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Бренд Име:
Ayowei
Должина:
About 19.1cm
Метали Тип:
18K GP
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Метали Тип:
18K Бело Злато Позлатен
Гем Боја:
боја
Главниот Камен:
Кристално
Хривнија ширина:
6mm
Хривнија Тежина:
14.08 g
Повод:
партија, свадба подарок
Накит Тип:
хривнија
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
TB527A
Свеж

Избор на клиенти