.

.

New
Црвено срце кристал шарм нараквици за жените, Гранат ААА циркони бело Злато на ѕвонење Годишнината Мода накит TB535A

Црвено срце кристал шарм нараквици за жените, Гранат ААА циркони бело Злато на ѕвонење Годишнината Мода накит TB535A

DEN 337.00
DEN 416.64

Стока
Достапно.

50 /парче
злато позлатен индискиот накит 18 K к жолто Злато Позлатен ААА Циркониум и Боја Кристал Нараквици Здравје Мода накит TB284 A US$ 6.68 /парче
Topselling 18 K жолто Злато Позлатен шарени Кристал Нараквици ААА Циркон Здравје Никел & Доведе слободни Мода накит TB567 A US$ 8.
Најдобар подарок за пријатели срцето нараквици за жените Топаз Deep blue циркони 18 K бело Злато Позлатен Мода накит TB534 A US$ 8.97 /парче
Фантастични Копче стил на дизајн на брендот деликатна хривнија 18 K Злато Позлатен ААА Циркони & бел Кристал Здравје Мода накит TB414 A US$ 6.Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам .
2, Ние не преземаме никаква одговорност за царинска полнење и царинската задоцнување.
Чекор 3 .52 /set
Циркони 18k злато позлатен бел Кристал Обрачот Обетки жените обетки Здравје Никел & Доведе слободни Мода накит JE557 A Hotselling US$ 5. Три Животната Средина Позлатен
5.89 /парче
гроздобер нараквици за жените 18 K к Розово Злато Позлатен ААА Циркониум и Боја Кристал Здравје Мода накит TB277 A US$ 7.80 /парче
Чекор 1 .5 #8#9 OR553 A Роденденски подарок US$ 8.Ако сте задоволни моите sercive ,ве молиме да ни даде пет повратни информации.68 /парче
Канцеларија стил љубов нараквици за жените се зголеми рубин циркони 18 K бело Злато Позлатен трговија на големо & мало Мода накит TB533 A US$ 8. Ние само нудиме врвен квалитет на накит
3.Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка (Visa, Mastercard), T/T, Moneybookers, или Дебитна Картичка. Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст.65 /парче
Црвениот Кристал & ААА Циркон гранат 18 K к Злато Позлатен шарм нараквици за жени Здравје Никел & Доведе слободни Мода накит TB421 A US$ 9.

Детали

Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Обликотшема:
Срцето
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Бренд Име:
Ayowei
Должина:
about 18.2cm
Метали Тип:
18K GP
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Метали Тип:
18K Бело Злато Позлатен
Гем Боја:
Црвена
Главниот Камен:
гранат
Хривнија ширина:
7mm
Хривнија Тежина:
12.86 g
Повод:
партија, свадба подарок
Накит Тип:
хривнија
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
TB535A
Свеж

Избор на клиенти