.

.

New
Божиќ подарок година Нови 925 сребрен накит позлатен Мода Накит Со 5 Шарм нараквици&алка,трговија на Големо накит SMTH184

Божиќ подарок година Нови 925 сребрен накит позлатен Мода Накит Со 5 Шарм нараквици&алка,трговија на Големо накит SMTH184

DEN 114.00
DEN 146.40

Стока
Достапно.

Големина : 20cm Тежина : 15g

Детали

Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Hummer
Материјал:
Метал
Метали Тип:
сребро позлатен
Должина:
7.5-8inches
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Синџир Тип:
Линк Синџир
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Метал Печат:
925,Фунта
печат (не се материјал):
925
CDSBFPQZ:
SNTZKRIM
BZPHAJCK:
SWEDPGGH
Свеж

Избор на клиенти