.

.

New
Среќа монистра хривнија претоварена 16 15 чистење црвено позлатен малку големи мушка машки женски

Среќа монистра хривнија претоварена 16 15 чистење црвено позлатен малку големи мушка машки женски

DEN 1402.00
DEN 2002.56

Стока
Достапно.

работно време : Хонг Конг време : од понеделник до недела 8 : 00 часот 10 : 30 часот. Ние не работат празници во Хонг Конг. ако испратите е-пошта до нас,Во нашите работни часови ќе се продолжи во рок од 48 часа. Ако ние не сме задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте ме и не'т ни даде негативна или природни повратни информации,Ние мора да ви даде задоволително решение. Повратни Информации & DSRs (Детални Продавачот Рејтингот). Ние зависи од нашите e Bay углед и задоволство на клиентите за да се успее.Затоа, Вашите повратни информации и DSRs се исклучително importantto нас како подобри резултати, влијае на нашата пребарување поставеност на e Bay. Ние би сакале да добиеш добар фидбек и 5 ѕвездички. Вашата акција ќе ни помогне да им понудиме на нашите млеко и леб . Ако ние не даде причина доволно за 5-ѕвезда оценки на секоја тогаш ве молиме кажете ни како можеме да добиеш 5-star рејтинг пред поднесување yourscores!

Детали

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Стил:
Тренди
Пол:
Мажи
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
20cm
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Бренд Име:
dingchengchanglong
Затворач Тип:
Еластична Гума Јаже
Свеж

Избор на клиенти