.

.

New
Бесплатен превозот на големо за жени/мажи е позлатен сребрен хривнија 925 мода Сребрен накит шарм хривнија синџир Хривнија SB181

Бесплатен превозот на големо за жени/мажи е позлатен сребрен хривнија 925 мода Сребрен накит шарм хривнија синџир Хривнија SB181

DEN 152.00
DEN 160.32

Стока
Достапно.

Големина : 20cm * 1.0 cm Тежина : 43g

Детали

Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Hummer
Материјал:
Метал
Метали Тип:
сребро позлатен
Должина:
7.5-8inches
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Синџир Тип:
Линк Синџир
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Метал Печат:
925
Повод:
Ангажирање Подарок Партија Свадба
HSBSXKFD:
MWIPXQPW
CHBOYSYB:
KJEQTATE
Свеж

Избор на клиенти