.

.

New
Жешка! 925 сребрен накит позлатен нараквица,сребро мода накит Круг ДА хривнија /YSVDEOOL HJNGPOBF

Жешка! 925 сребрен накит позлатен нараквица,сребро мода накит Круг ДА хривнија /YSVDEOOL HJNGPOBF

DEN 102.00
DEN 113.76

Стока
Достапно.

Големина : 20cm Тежина : 28.50 g

Детали

Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Hummer
Материјал:
Метал
Метали Тип:
сребро позлатен
Должина:
7.5-8inches
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Синџир Тип:
Линк Синџир
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Метал Печат:
925
Повод:
Ангажирање Подарок Партија Свадба
YSVDEOOL:
ITTNHNZB
HJNGPOBF:
UNFGQESE
Свеж

Избор на клиенти