.

.

New
JEXXI Убав Жена Накит Вистински 925 Sterling Silver Цвет Дизајн Алки Нараквици Свадба Ангажман Додаток

JEXXI Убав Жена Накит Вистински 925 Sterling Silver Цвет Дизајн Алки Нараквици Свадба Ангажман Додаток

DEN 206.00
DEN 308.16

Стока
Достапно.

Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.

Детали

Бренд Име:
JEXXI
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Тензија Планината
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Кабел-жица Синџир
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
18CM
Свеж

Избор на клиенти