.

.

New
Одобрението за промет на големо за жени/мажи е позлатен сребрен хривнија 925 мода Сребрен накит шарм хривнија шарени кристал Хривнија SB260

Одобрението за промет на големо за жени/мажи е позлатен сребрен хривнија 925 мода Сребрен накит шарм хривнија шарени кристал

DEN 67.00
DEN 131.04

Стока
Достапно.

Големина : 25cm * 0.7 cm Тежина : 14g

Детали

Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Hummer
Материјал:
Метал
Метали Тип:
сребро позлатен
Должина:
7.5-8inches
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Синџир Тип:
Линк Синџир
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Метал Печат:
925
Повод:
Ангажирање Подарок Партија Свадба
CUBYSYAQ:
BZCRRQUA
YANEEMFK:
GOWXZJJL
Свеж

Избор на клиенти