.

.

New
Wollet Накит 15mm Двоен Ред Црна Жица Златна Боја Змеј Главата Магнетни не ' Рѓосувачки Челик Хривнија Алка за Мажи

Wollet Накит 15mm Двоен Ред Црна Жица Златна Боја Змеј Главата Магнетни не ' Рѓосувачки Челик Хривнија Алка за Мажи

DEN 907.20

Стока
Достапно.


Wollet Накит 15mm Двоен Ред Црна Жица Златна Боја Змеј Главата Магнетни не ' Рѓосувачки Челик Хривнија Алка за Мажи
1. 2.Ние го цениме секој клиент,се надевам дека сите љубезно се даде повеќе пациентот за Крос-Кантри Шопинг, ве молиме да не ни остави Неутрален или Негативен Фидбек или отворен спор лесно, Ако ќе го направите ова жал ми е што засекогаш ќе биде во ourblacklist. 3.Стоки испрати надвор од САД не подароци. 4. Ни покаже вашиот 5 ѕвезди повратни информации, испрати убав подарок ако цел повторно 5. КУПИ 2 ДОБИЈАТ 1 БЕСПЛАТЕН ДАР. notic : дарот е случаен испорака 6. Стане Wollet дистрибутер. контакт-телефон+86-17727403779 e-mail sales004 @wollet-накит.cn
Пакет Примерок :
ако ви треба кутија,можете да оставите порака и плати други $2-$5,ви благодариме.

Детали

Метална боја:
Злато
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Лесно-кука
Број На Модел На:
SBG-2436FEG
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Бренд Име:
wollet
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Мажи
Функција:
Фитнес Тракер
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Ширина:
1.5 cm
боја:
црна и златна боја
Материјал стандард:
никел и олово слободни
елементи:
Магнети
Функција:
магнетна терапија
Заврши:
високи полски
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
SBG-2436BG
Должина:
adjustable size
Стил:
змеј рака закачам
Свеж

Избор на клиенти