.

.

New
JEXXI Домот 925 Фунта Сребрен Накит Љубов Срцето Кутија Синџир на Модни Anklets за Жените Ангажман & Свадба Прст Партија Подароци

JEXXI Домот 925 Фунта Сребрен Накит Љубов Срцето Кутија Синџир на Модни Anklets за Жените Ангажман & Свадба Прст Партија Подароци

DEN 86.00
DEN 128.64

Стока
Достапно.


Материјал : Сребрен
Производ : Хривнија

Детали

Бренд Име:
JEXXI
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Стил:
Тренди
Материјал:
Кубен Циркони
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Срцето
Синџир Тип:
Линк Синџир
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.
Компатибилност:
Никој
Дијаметар:
детали
боја:
Сребро.
Нараквици форма:
Срцето
Свеж

Избор на клиенти