.

.

New
FYM 8 Бои Сребрена боја Цвет Хривнија За Жени ААА Кубни Циркони Линк & Синџир Хривнија Накит рачно изработени Занаетчиски Подарок

FYM 8 Бои Сребрена боја Цвет Хривнија За Жени ААА Кубни Циркони Линк & Синџир Хривнија Накит рачно изработени Занаетчиски Подарок

DEN 210.00
DEN 411.36

Стока
Достапно.

Цел>$7, ние ќе ја испратите вашата нарачка преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, e Packet (на САД) за 7-45 дена испорака; 3. *** Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Негативни повратни информации не се реши нешто, ние секогаш ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство. Враќање/Поврат *** Ако производи не се исти како и опис или скршен во транзит. Ние се грижиме за нашите вредни клиенти и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми. Повратни информации .Цел Не следење на информации можете да ги пратите онлајн ) за 15-60 дена испорака; ако не можете да се прифатат без следење на информации се надевам дека не место цел. *** За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена со во 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање. Ако замена не е достапно, тогаш средствата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање. *** Ви благодариме за даде 5 ѕвезди повратни информации со секоја цел да се вашите вредни клиентите и продолжувам да добивам нашите привилегија. (за делот земји) за 3-10 дена за испорака.
Превозот Политика 1. Кога ќе се покаже на слики за нас, ние ќе ја или враќање на пари за вас. *** Ако не се задоволи со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате на време и да ја испратите пораката прво пред да остави негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за alibaba.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Канал поставување
Бренд Име:
FYM
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
FYMBR0172
is_customized:
Yes
Occassion:
Свадба , забава , Ангажираност , Девојки подарок , Булчински
позлата:
сребрена боја
Тежина:
9.3g
хривнија должина:
19CM
Свеж

Избор на клиенти