.

.

New
EMMAYA Врвен Квалитет Пенливи Кубни Циркони Marquise Намали CZ Циркон Нараквици Прилагодливи за Жени

EMMAYA Врвен Квалитет Пенливи Кубни Циркони Marquise Намали CZ Циркон Нараквици Прилагодливи за Жени

DEN 307.00
DEN 450.72

Стока
Достапно.


Детали

Метална боја:
Platinum Позлатен, Шампањ Злато
Должина:
Adjustable
Бренд Име:
Emmaya
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Жените
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Стил:
Тренди
Материјал:
Кубен Циркони
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Порака Потсетник
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
ST-69-18
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Свеж

Избор на клиенти