.

.

New
GAOLA Мода ААА CZ Сребрена Боја Хривнија GLS0195

GAOLA Мода ААА CZ Сребрена Боја Хривнија GLS0195

DEN 587.00
DEN 1066.08

Стока
Достапно.


Потврдите Адресата Со Полно Име
Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот.Internatial парцела обично треба 2-3 дена да го покаже информации во web откако ќе ја испратите можете да следење на број.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress или ни e-mail
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress
се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.И се обврзуваат превозот цена од себе .Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации ,
Ние ќе ви обезбеди најдобра услуга .
Состав
Кубен Циркони е кубни форма на циркониум оксид кој е создаден во лабораторијата.Овој накит спогодба со ЕУ за животната средина requirment
. Облечен Ocasion : Aniniversary,Ангажирање,Подароци,Партија
. ние ќе го организира наплата или замена по проверка .Нашиот работен распоред :
САД : PM 6 : 00~AM2 : 00
ФРАНЦИЈА : AM2 : 00~AM10 : 00
ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : AM1 : 00~9 : 00
ШПАНИЈА : AM2 : 00~AM10 : 10 : 00
О : AM12 : 00~PM8 : 00
Бразил : ЧАСОТ 10 : 00~НА7 : 00
Руската Федерација : AM5 : 00~PM2 : 00
3. Се чисти со загревање на топла вода и мека четка со благ сапун, а потоа веднаш се исуши со чиста крпа по испирањето. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Ако не сте задоволни со нарачки ,ве молиме да не брзаме, да се даде повратна информација или спор, Контактирајте со нас веднаш ,така што имаме
шанса да се реши проблемот за вас .

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Лесно-кука
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Линк Синџир
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Бренд Име:
GAOLA
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Број На Модел На:
GLS0195
Материјал:
Кубен Циркони
Пол:
Жените
Пакување:
Подарок кутија
Материјал:
ААА Кубни Циркон Дијамант
Повод:
Aniniversary,Ангажирање,Подароци,Партија
Стил:
Тренди
Клучни зборови:
Нараквици
Тежина:
15.77g/Piece
Должина:
17.5-18cm
Функција:
Доведе Никел И Кадмиум Слободни
Метали Тип:
сребрена боја
Свеж

Избор на клиенти