.

.

New
слободен брод 6pcs/пакет мешана боја 6mm кристал rosary нараквица,верски нараквица, кристално верски закачам со,ангел крило pendant

слободен брод 6pcs/пакет мешана боја 6mm кристал rosary нараквица,верски нараквица, кристално верски закачам со,ангел крило pendant

DEN 298.56

Стока
Достапно.


1.ИМЕ : слободен брод 6pcs/пакет мешана боја 6mm кристал rosary нараквица,верски нараквица, кристално верски закачам со,ангел крило pendant
2.Мушка големина : 6*8 mm
3.Мушка материјал : кристално мушка
.4. pendant материјал : ccb и кристално може исто така заинтересирани во подолу litems која може да кликнете на сликата и да се купи :

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Затворач Тип:
Hummer
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Унисекс
Мушка големина:
6*8мм
мушка боја:
различни бои на располагање
Мушка материјал:
Кристално
централен:
Легура
Крстот:
Легура
синџир материјал:
Железо
Употреба:
верски сувенири
Тежина:
9g
Број На Модел На:
B1181
Должина:
about 22cm
Свеж

Избор на клиенти