.

.

New
24K GF Печат Жолто Злато GF 9 10мм Mens Хривнија Спречување на Синџир Линк Накит Безусловна, Доживотна Заместителна Гаранција

24K GF Печат Жолто Злато GF 9 10мм Mens Хривнија Спречување на Синџир Линк Накит Безусловна, Доживотна Заместителна Гаранција

DEN 530.00
DEN 671.52

Стока
Достапно.


Ве молам, разберете дека повремени одложувања поради царинските и e-mail пораки се надвор од нашата контрола.
Оваа прекрасна 24 CT Жолто Злато слоевит/исполнет објектот ќе трае цел живот со соодветна грижа и доаѓа со 100% Гаранција за Квалитет.продавачот не се нудат се врати превозот надомест. тоа обично трае 12-20 работни дена да пристигнат.
ПОВРАТНИ информации :
Откако ќе ги задоволи вашите објектот, ве молиме оставете ни Позитивни Повратни информации и висок резултат од пет ѕвезди оценка (ДРС), која е многу значајна за нас.
100% пари наплата или бесплатен замена, ако не беа задоволни со оваа точка.
Trendyz продава Високо Квалитетни Модни Додатоци, Трендовски Во стилот на производи и Collectable објекти низ целиот свет (Австралија, Германија, Белгија, Канада, Франција, Австрија, Шпанија, Холандија, Хонг Конг, Сингапур, Јапонија, Тајван, САД и ВЕЛИКА британија) Ние ви обезбеди најдобар Подарок идеја за сите прилики на големопродажните Цени.
Најдобри Спакуван со Безусловна, Доживотна Заместителна Гаранција
Состојба :
Бренд нови 100% ,никогаш не се носи
Материјал :
24k жолто злато
Големина на :
230 MM*10мм(9inch) (конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи)
ТЕЖИНА
35 G грам Пакет : Сите предмети со прекрасен подарок случај
1pcs
Дополнителни :
Никел слободни, не се алергични, не е лесно да се оцрни
,ќе трае цел живот со соодветна грижа
S HIPPING
Да превозот во светот преку воздухопловната на превозот надомест е : $СЛОБОДНИ (ракување + превозот).

Детали

Метална боја:
Од Чисто Злато Боја
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
копче
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Стил:
Повик/Спортски
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Поставување Тип:
Никој
Функција:
Фитнес Тракер
Бренд Име:
небото талент bao
Метали Тип:
Злато Позлатен
Свеж

Избор на клиенти