.

.

New
Hermosa Накит Поставен Ретки 925 Фунта Сребрени Нараквици 7 18cm

Hermosa Накит Поставен Ретки 925 Фунта Сребрени Нараквици 7 18cm

DEN 979.00
DEN 1152.00

Стока
Достапно.


Hermosa Накит Поставен Бела Топаз Ретки Рубин Gemstones 925 Фунта Сребрени Нараквици 7" 18cm

Детали

Метална боја:
Platinum Позлатен
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HERMOSA
Пол:
Жените
Должина:
18cm
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Поставување Тип:
Prong поставување
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик-и-безбедност
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Компатибилност:
No
Функција:
Моден
Материјал:
Рубин
боја:
Црвена
Стил:
Моден
Состојба:
Нови
Тежина:
94.00ct
Метал Печат:
925
Големина:
7/18cm
Главниот Камен:
Рубин
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
92.5% sterling silver
Место на Потекло:
Кина
Тема:
Убавина,Мода,Матурска
Свеж

Избор на клиенти