.

.

New
ThreeGraces Накит Исклучителна Sqaure Форма Кралска Сина Кубни Циркони Кристал Тенис Кристал Хривнија & Накит За Жените BR048

ThreeGraces Накит Исклучителна Sqaure Форма Кралска Сина Кубни Циркони Кристал Тенис Кристал Хривнија & Накит За Жените BR048

DEN 404.00
DEN 425.28

Стока
Достапно.


100% Сосема Нов
Стил : Мода Нараквици
Главниот Камен Материјал : Кубни Циркони
-
Облечен Повод : Свадба / Aniversary / Матурска / Shopping / Секојдневно Носење
Подарок за : Девојка / Жена / Мајка
Погодни за : Млади и Зрелост и женски
Нараквици Големина : За 16.5+2cm Продолжен Синџир
Three Graces Накит Исклучителна Sqaure Форма Кралска Сина Кубни Циркони Кристал Тенис Кристал Хривнија & Накит За Жените BR048

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Бренд Име:
ThreeGraces Накит
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
BR048
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Линк Синџир
Компатибилност:
Жените
Функција:
Нараквици
Камен Материјал:
ААА+ кубни циркони
Метална боја:
Бело Злато БОЈА
Стил:
Мода,Романтични,Луксузни,Елегантна
Главниот Камен Боја:
Бела,зелена,црвена,Кралска сина,Жолта,Мулти боја
Повод:
Секојдневно, Танцување Партија , Банкет Вечера
Функција:
Нова Година / Божиќ Подарок
Подарок за:
Пријателство/Девојка / Жена / Мајка /Ќерка ми/Дечко
квалитет:
Циркони, Отворајќи нараквици
дизајн:
ThreeGraces Накит
Должина:
16.5+2CM Extended Chain
Свеж

Избор на клиенти