.

.

New
Попуст Продажба Модни Полирање 316L не ' Рѓосувачки Челик Сребрен Крст на Ѕвонење Синџир Mens Женска Нараквица Алка Љубители Парови Накит

Попуст Продажба Модни Полирање 316L не ' Рѓосувачки Челик Сребрен Крст на Ѕвонење Синџир Mens Женска Нараквица Алка Љубители

DEN 345.00
DEN 383.04

Стока
Достапно.


Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање .
Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети. Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение.
Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот. Ако предмети сеуште не сте пристигнуваат по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Ако вашата цел е повеќе од $200, ние ќе брод предмети од ЕМС за слободни која предмети пристигне во 5-7 дена ! Ако ваша цел не се постигне овој стандард, но се очекува објектот се испраќаат од страна на брз начин, само се чувствуваат слободни да не контактирате, само неколку дополнителни долари се задолжителни!
Плаќање
Плаќањето е excepted да се примени во рок од 3 дневна кога ќе се плати.
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Превозот информации :
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето. Ви благодариме!.Ние, исто така, ги прифатат овие методи, како што се T/T,Western union,Money gram и други методи.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Никој
Пол:
љубителите'
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Бренд Име:
Granny Шик
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Крстот
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Должина:
as picture
Тип На Објект:
Pendant
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Приказ На Слика
Пол:
Мажи & Жени
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Големина:
View The Picture
Главниот Камен:
Никој
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти