.

.

New
Лето Пролет Мода Накит за Дами Кристал Нараквици сребрен тон Зголеми Циркон Роденден Подароци TB1015A

Лето Пролет Мода Накит за Дами Кристал Нараквици сребрен тон Зголеми Циркон Роденден Подароци TB1015A

DEN 393.00
DEN 484.80

Стока
Достапно.


ДЕСТИНАЦИЈА
КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL
EMS/DHL/UPS/Федекс
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Сад / Канада
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Повеќето Европски Земји
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Австралија / Нов Зеланд
>5 ДОЛАРИ
15-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Русија / Украина / Белорусија
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Југоисточна Азија
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Блискиот Исток
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Бразил / Оддалечени Региони
>10 ДОЛАРИ
25-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
1, Нормално, ние ќе брод нарачки во рок од 48 часа откако ќе го стави на ред.Ако сте задоволни моите sercive ,ве молиме да ни даде пет повратни информации. Ве молиме контактирајте со нас ако имаш било каков проблем со вашата нарачка, ние ќе се обидеме потрудиме да го поправи вашиот проблем. Секој стил се тестира ,и да го положат
4. Ние само нудиме врвен квалитет на накит
3. ако не е,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви ги даде задоволни одговор во рок од 24 часа! било netural и негативни повратни информации не се прифаќа! Ви благодарам многу!
Од недела до петок
Пекинг Време 9 : 00 - 18 : 00
Њујорк Време 20 : 00 - 5 : 00
Лондон Време 1 : 00 - 10 : 00
По Московско Време 4 : 00 - 13 : 00
Brasilia Време 22 : 00 - 7 : 00
Било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа! ^_^
.

Детали

Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Пол:
Жените
Број На Модел На:
TB1015A
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
Ayowei
Поставување Тип:
Prong поставување
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
trinket
Компатибилност:
trinket
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Метали Тип:
тон сребро.
Гем Боја:
Трендафил
Главниот Камен:
Кристално
Хривнија ширина:
7mm
Хривнија Тежина:
11.84 g
Повод:
партија, свадба подарок
Накит Тип:
хривнија
Број На Модел На:
TB1015A
Должина:
About 17.5 or 20.5cm
Свеж

Избор на клиенти