.

.

New
Mytys Шарм Бисер Хривнија Монистра Линк Синџир-Свадба Свадба Подарок за Жените Дама Девојка B926

Mytys Шарм Бисер Хривнија Монистра Линк Синџир-Свадба Свадба Подарок за Жените Дама Девојка B926

DEN 562.00
DEN 661.44

Стока
Достапно.


Шарм Бисер Хривнија Монистра Линк Синџир-Свадба Свадба Подарок за Жените Дама Девојка B926
Цел Износ под $5 send via Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус нема следење на информации

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
MYTYS
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Пол:
Жените
Број На Модел На:
B926
Материјал:
бисер
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
is_customized:
Yes
Бисер Форма:
Совршено Круг
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
бакарни легури
Синџир Тип:
како фото
Должина:
6.5 inch+1.2 inch(extender)(approx)
Свеж

Избор на клиенти