.

.

New
Нови Пристигне Високиот Полирање 316L не ' Рѓосувачки Челик Сребрен Крст на Ѕвонење Синџир Мажи Жени Хривнија Алка Љубители Парови Накит Не Исчезнат

Нови Пристигне Високиот Полирање 316L не ' Рѓосувачки Челик Сребрен Крст на Ѕвонење Синџир Мажи Жени Хривнија Алка Љубители Парови

DEN 432.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.

Ви благодариме!
.
Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.
Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Ако предмети сеуште не сте пристигнуваат по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Ако вашата цел е повеќе од $200, ние ќе брод предмети од ЕМС за слободни која предмети пристигне во 5-7 дена ! Ако ваша цел не се постигне овој стандард, но се очекува објектот се испраќаат од страна на брз начин, само се чувствуваат слободни да не контактирате, само неколку дополнителни долари се задолжителни!
Плаќање
Плаќањето е excepted да се примени во рок од 3 дневна кога ќе се плати. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање . Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение.

Детали

Метална боја:
Машки 19cm, Женски 20vm, Еден Пар На Љубовници
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
љубителите'
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Крстот
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Никој
Тип На Објект:
Pendant
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи & Жени
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти