.

.

New
435 ПОСТАВЕН 2 РЕД 10-11MM СОВРШЕН AKOYA БЕЛА ПРИРОДЕН БИСЕР ХРИВНИЈА 7.5-8 14KGP

435 ПОСТАВЕН 2 РЕД 10-11MM СОВРШЕН AKOYA БЕЛА ПРИРОДЕН БИСЕР ХРИВНИЈА 7.5-8 14KGP

DEN 1788.00
DEN 2384.64

Стока
Достапно.


Детали

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Затворач Тип:
Лесно-кука
Должина:
cm
Бисер Форма:
Совршено Круг
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Метали Тип:
Злато Позлатен
Бренд Име:
dingchengchanglong
Свеж

Избор на клиенти