.

.

New
CirGen,Гроздобер Жените Шарм Златна Боја Синџир Крстот СТП Кожа Срцето Приврзоци Ткаенината Нараквици И Алки Накит,Б11

CirGen,Гроздобер Жените Шарм Златна Боја Синџир Крстот СТП Кожа Срцето Приврзоци Ткаенината Нараквици И Алки Накит,Б11

DEN 479.52

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Б11
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Срцето
Метали Тип:
Алуминиум
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Бренд Име:
CirGen
Материјал:
кожа
Компатибилност:
/
Функција:
/
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Забава, Свадба, Подарок
Главен Материјал:
CCB Монистра,Легура,СТП Кожа
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Боја:
Сина.Бела,Црвена,Зелена,Жолта
is_customized:
Yes
Должина:
20CM
Свеж

Избор на клиенти