.

.

New
3мм Широк Совршен Злато 5pcs 316L не ' Рѓосувачки Челик Мода Девојки Дамски Партија Ткаенината Хривнија Накит Алка 68mm внатрешна 63g

3мм Широк Совршен Злато 5pcs 316L не ' Рѓосувачки Челик Мода Девојки Дамски Партија Ткаенината Хривнија Накит Алка 68mm внатрешна

DEN 432.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.

4 mm
или
1mm=0.5 mm НОВИ КУЛ КЛАСИЧЕН ПРИКАЗ СЈАЈНА ПОЛИРАН ТЕШКИ СПРЕЧУВАЊЕ на СИНЏИР од Нерѓосувачки Челик Хривнија Алка US$ 33.99 /парче
.
Epacket
Слободни
Yes
10-20days
EMS
Ја проверите на сајтот
Yes
5-7days
DHL
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
UPS-от
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
FEDEX
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето.00 /парче
2013 Нова Панк Тешки Нерѓосувачки Челик Закачам Хривнија Синџир Мажите Biker Сребро Був,Никогаш нема да Избледи US$ 35.5 cm*12mm Бесплатен превозот US$ 9.
Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.99 /парче
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Сет На 9. Ако предмети сеуште не сте пристигнуваат по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Ако вашата цел е повеќе од $200, ние ќе брод предмети од ЕМС за слободни која предмети пристигне во 5-7 дена ! Ако ваша цел не се постигне овој стандард, но се очекува објектот се испраќаат од страна на брз начин, само се чувствуваат слободни да не контактирате, само неколку дополнителни долари се задолжителни!
Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот.99 /парче
8.99 /парче
Бесплатен Превозот 8.5 mm Византискиот Синџир Ѓердан 23.мажите Накит Поставите US$ 10.99 /парче
Тешки Кул Мажите Сребро Бразлетна и Алка од не ' Рѓосувачки Челик Орел Главата Biker Синџир Алки Нараквици US$ 28.99 /set
55cm*5mm 22cm*5mm 316 L не ' Рѓосувачки Челик 5mm Мажите Велосипед Линк Ѓердан + Хривнија Сет.8 MM 60cm*22cm 1 Сет од Нерѓосувачки Челик Мажите Византискиот Линк Ѓердан&Хривнија Поставите US$ 19.99 /парче
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 164g Мода за Мажи злато Нерѓосувачки Челик 8.99 /set
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Мода Накит 57cm*8мм,Кул 316 L не ' Рѓосувачки Челик Накит, Мажите Златен Синџир Ѓердани,Никогаш нема да Избледи US$ 18.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Број На Модел На:
Никој
Пол:
Мажи
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
како на слика
Компатибилност:
Никој
Метали Тип:
316L не ' Рѓосувачки челик
Место на Потекло:
Guangdong Кина(копно)
боја:
Злато
Должина:
68mm inner
Ширина:
3mm
Тежина:
63g
Свеж

Избор на клиенти