.

.

New
Нова Мода 925 Sterling Silver Хривнија Мулти Слој Синџир Нараквици Pulsera Пад На Превозот

Нова Мода 925 Sterling Silver Хривнија Мулти Слој Синџир Нараквици Pulsera Пад На Превозот

DEN 264.00

Стока
Достапно.


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Sterling Silver Риба Кука
Бренд Име:
UQBing
Број На Модел На:
СМ-1362
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Метал
Функција:
Фитнес Тракер
Материјал:
925 Sterling silver
микс цел:
на располагање
OEM цел:
на располагање
is_customized:
Yes
Метал Печат:
925,Фунта
Должина:
16 CM + 2.5CM adjustable chain
Свеж

Избор на клиенти