.

.

New
Бонбони боја !! Класичен Нерѓосувачки Челик Брашно Sifter Рака Чудак Шлаг Шеќер Сито Bakeware Алатки

Бонбони боја !! Класичен Нерѓосувачки Челик Брашно Sifter Рака Чудак Шлаг Шеќер Сито Bakeware Алатки

DEN 433.00
DEN 619.20

Стока
Достапно.

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
2. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира . Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Враќање & Наплата
1. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации,. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена
Испорака
1.

Детали

Бренд Име:
Kitstorm
Печење & Тесто Алатки Тип:
Sifters & Shakers
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Комплет Број:
1
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ФДУ
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Тип:
Печење & Тесто Алатки
Свеж

Избор на клиенти