.

.

New
5pcs/set Анти Лизга Електрични Шрафцигер Bits 1/4 Хексадецимален месо тело Титаниум Обложена со Шрафцигер Битови PH2 50mm

5pcs/set Анти Лизга Електрични Шрафцигер Bits 1/4 Хексадецимален месо тело Титаниум Обложена со Шрафцигер Битови PH2 50mm

DEN 77.00
DEN 153.12

Стока
Достапно.


Пакет се вклучени :
5pcs x шрафцигер битови (владетел не е вклучена)
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-5мм грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.35 mm)
Должина : околу.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!
.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager.
BI0002350
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : CRV
Третман : S2 титаниум обложена
Боја : како на сликата покажува
Месо тело тип : хексадецимален месо тело
Месо тело со дијаметар : 1/4"(6.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.

Детали

Бренд Име:
Mayitr
Број На Модел На:
шрафцигер малку
Материјал:
титаниум челик
Со Рачка Или Не:
No
Магнетно:
No
Навој На Главата Големина:
50mm Должина
Тип:
Шрафцигер Сет
is_customized:
No
Пакет:
5-9Pcs
Карактеристики:
Мултифункционален
Големина:
Approx. 50mm
Завртка Тип На Глава:
Други
Материјал:
CRV
Свеж

Избор на клиенти