.

.

New
PENGGONG 2 во 1 Magnetizer Demagnetizer 52*50mm за Електричен или Рачен Шрафцигер Совети Магнетни Алатка

PENGGONG 2 во 1 Magnetizer Demagnetizer 52*50mm за Електричен или Рачен Шрафцигер Совети Магнетни Алатка

DEN 216.00
DEN 360.00

Стока
Достапно.


Карактеристики : Кога е diffcult да ги собереш на screwinsert шрафцигер"+"знак дека крајот на magnetization,така што тоа е лесно да ги собереш на завртки При поправка на електрични апарати,електронски компоненти,вметнете шрафцигер"-" слово narkln на крајот,веднаш да се отстрани магнетно

Детали

Магнетно:
Yes
Пакет:
Под 5Pcs
Карактеристики:
Не се лизга,Мини,Мултифункционални
Навој На Главата Големина:
NO
Со Рачка Или Не:
No
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
НЕМА.D004B
Завртка Тип На Глава:
NO
Тип:
NO
Тип:
Demagnetize&Magnetize
Примена:
Шрафцигер алатки
Пакет:
Блистер Пакување
Нето тежина:
90g
Пакување Вклучуваат:
1pc Magnetizer Demagnetizer
кодот:
40PGD004
Попуст:
5% попуст кога ќе го купите 2 парчиња
Големина:
52*50mm
Свеж

Избор на клиенти