.

.

New
Y 0.6 Прецизност Шрафцигер За матичната Плоча IPhone 8 8P 7 7P Apple Види Destornillador Поправка Алатки

Y 0.6 Прецизност Шрафцигер За матичната Плоча IPhone 8 8P 7 7P Apple Види Destornillador Поправка Алатки

DEN 125.00
DEN 178.56

Стока
Достапно.

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет. Одговара за Iphone 8/ 7/Apple види пакет : 1 x Шрафцигер

Детали

Пакет:
Под 5Pcs
Број На Модел На:
Шрафцигер За IPhone 7
Навој На Главата Големина:
Други
Карактеристики:
НЕ СЕ ЛИЗГА
Тип:
прецизност шрафцигер
is_customized:
Yes
Магнетно:
No
Бренд Име:
LDKGJJS
Со Рачка Или Не:
Yes
Материјал:
Легиран челик
Завртка Тип На Глава:
триаголник
Големина:
12cm
Свеж

Избор на клиенти