.

.

New
0.3-6.5 mm Keyless Вежба Чак Шрафцигер Влијание Возачот Адаптер 1/4 Инчен Малку

0.3-6.5 mm Keyless Вежба Чак Шрафцигер Влијание Возачот Адаптер 1/4 Инчен Малку

DEN 126.72

Стока
Достапно.

Поврзување линк : 6.35 mm(1/4 ") Хексадецимален месо тело Стегање опсег : 0.3-6.5 mm Веднаш да конвертирате влијание возачот да се одржи не-брзи промени вежба & возачот битови Брзо да ги конвертирате вашите брзи промени хексадецимален месо тело возач во вежба Неограничено користење во automotives, гаражи, магацини, канцеларии, домови и сл.

Фото Живот
1 x Вежба малку

Детали

Бренд Име:
Binoax
Број На Модел На:
TL00134
Пакет:
Под 5Pcs
Големина:
0.3-6.5mm
Навој На Главата Големина:
1/4
Со Рачка Или Не:
No
is_customized:
Yes
Магнетно:
No
Материјал:
Алуминиум-бакар Легура
Карактеристики:
Мини
Завртка Тип На Глава:
Адаптер
Тип:
Адаптер
Свеж

Избор на клиенти