.

.

New
10pcs Филипс Дупчиња Pozidriv 65mm S2 Легиран Челик Магнетни Двојна Глава Електрични Шрафцигер Битови Алатка

10pcs Филипс Дупчиња Pozidriv 65mm S2 Легиран Челик Магнетни Двојна Глава Електрични Шрафцигер Битови Алатка

DEN 477.00
DEN 554.40

Стока
Достапно.


Опис :
Тие магнетни делови се цврсто фиксирани на screwdrivers
На хексадецимален главата шрафцигер делови се направени од S2 легиран челик што е најчесто се користи материјал во хардвер со висока цврстина
Карактеристики :
- Сосема нов и висок квалитет
- Направен од S2 легиран челик., висока цврстина
- Вакуум термички третман за долг работен век
- Добар раководител сврзување за да се намали завртки повреда
- Одговараат за пневматски шрафцигер или електрични шрафцигер
- Хексадецимален месо тело спречува соголување во текот на високо-брзински вежба операција
- Деликатна и прецизни производство се погодни за домаќинство завртки и големи апарати
Спецификација :
Материјал : S2 Легиран Челик
Месо тело Големина : 6.35 mm / 1/4"
Малку Главата Големина : 6.35 mm
Должина : 65mm
Количина : 10pcs(PH1,PH2,PH3,PZ1,PZ2,PZ3,SL4,SL5,SL6,SL7)
Answer : ___________________________ Note :
- Поради светлосни ефекти, се следи светлината , контрастот и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект
- Ве молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме
Пакет Се Вклучени :
10pcs x Шрафцигер Битови

Детали

Со Рачка Или Не:
No
Материјал:
Легиран челик
Карактеристики:
Мултифункционален,Двојна Глава
Завртка Тип На Глава:
Pozidriv,Дупчиња,Филипс
Магнетно:
Yes
Број На Модел На:
Двојна Глава Шрафцигер Малку
Бренд Име:
Paowuxian
is_customized:
Yes
Навој На Главата Големина:
како фото
Тип:
Шрафцигер Сет
Големина:
65mm
Свеж

Избор на клиенти