.

.

New
8pcs Поставите 50mm 1/4 Инчи Хексадецимален месо тело Магнетни Хексадецимален Главата Шрафцигер Делови Електрични Возачот Битови Рака Алатки Шрафцигер Вежба Малку S2

8pcs Поставите 50mm 1/4 Инчи Хексадецимален месо тело Магнетни Хексадецимален Главата Шрафцигер Делови Електрични Возачот Битови

DEN 145.00
DEN 204.48

Стока
Достапно.


Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 1-4 дена по исплата потврда.
8pcs Поставите 50mm 1/4 Инчи Хексадецимален месо тело Магнетни Хексадецимален Главата Шрафцигер Делови Електрични Возачот Битови Рака Алатки Шрафцигер Вежба Малку S2
Спецификации :
1.Тоа секогаш е за 3-7 дена да пристигнат.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
На пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail за помалку од 2kg стоки ,генерално тоа ќе се 25-45 работни дена(во некои земји може да биде многу подолго) ,ако ви треба добра многу итно ,ве молиме контактирајте со нас за DHL и сл . Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Тип на заеднички : 6. Тип на глава : хексадецимален
3.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Материјали : S2 легиран челик
2. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Детали

Магнетно:
Yes
Карактеристики:
НЕ СЕ ЛИЗГА
Број На Модел На:
scredriver
Со Рачка Или Не:
No
is_customized:
Yes
Навој На Главата Големина:
Други
Завртка Тип На Глава:
Хексадецимален
Тип:
Шрафцигер Сет
Материјал:
Легиран челик
Пакет:
5-9Pcs
Големина:
other
Свеж

Избор на клиенти