.

.

New
Ново ! Жените на отворено спортски Велосипед возење Велосипед долна облека Гел 3D Поместена Велосипед Кратки Панталони Бесплатен превозот

Ново ! Жените на отворено спортски Велосипед возење Велосипед долна облека Гел 3D Поместена Велосипед Кратки Панталони Бесплатен

DEN 397.00
DEN 417.60

Стока
Достапно.


Жените Велосипед возење Велосипед долна облека Гел 3 D Поместена Велосипед Кратки Панталони
Оваа велосипедизам долна облека подлога е наменета за повеќето луѓе. Со посебна подлога, тоа може да апсорбира влага, потење и сува брзо. Тоа е мека и удобна, погодна за долги јава.
Главни Карактеристики
Изработен од полиестер и spandex : лесни, меки и удобни, и без притисок на вашето тело.
Посебни изградба на подлога : апсорбира влага, потење и сува брзо, со добра еластичност и breathability.
Удобно панталона дизајн, погодна за долги јава.
2cm дебелина долна облека, погоден за повеќето луѓе за безбедно возење.
Многу светлина, тоа може да помогне да се намали телесната тежина-имајќи.

Детали

Големина:
one size, XXL
Тип На Објект:
Шорцеви
Материјал:
Полиестер & Памук,Spandex
Специјални Функции:
Анти-пот, Брз Сува
Бренд Име:
BONJEAN
Пол:
Жените
Спорт Тип:
Велосипедизам
Ткаенина Тип:
Chiffon
Шаблон Тип:
Печати
Ткаенина Type1:
Broadcloth
Свеж

Избор на клиенти