.

.

New
Фармерки Супер Секси Тесни 2017 Диско ноќен клуб Тексас Микро Мини Шорцеви Crotch Камшик Детали за женски string DK007

Фармерки Супер Секси Тесни 2017 Диско ноќен клуб Тексас Микро Мини Шорцеви Crotch Камшик Детали за женски string DK007

DEN 547.00
DEN 575.52

Стока
Достапно.


Фармерки Супер Секси Тесни 2017 Диско ноќен клуб Тексас Микро Мини Шорцеви Crotch Камшик Детали за женски string DK007
100% сосема нов
Боја : како на сликата
Памук
S-M-L
Единица : cm
1inch=2.54 см

Детали

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Шорцеви
Пол:
Жените
Број На Модел На:
DK007
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Копчето Летаат
Панталона Стил:
Редовни
Половината Тип:
Ниска
Одговара Тип:
Слаби
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Памук,Полиестер
Материјал Состав:
Памук
Бренд Име:
GogoVlike
Декорација:
Копче
Свеж

Избор на клиенти