.

.

New
Jinke 1pair Големина-C Задните Шок SEBS Браник Моќ Перница Апсорбер Пролет Баферот За Peugeot 308

Jinke 1pair Големина-C Задните Шок SEBS Браник Моќ Перница Апсорбер Пролет Баферот За Peugeot 308

DEN 1824.00
DEN 1919.52

Стока
Достапно.

Користење на баферот принцип, амортизацијата ефикасноста е значително подобрена, амортизацијата ефект може да се направи удобноста на рецка.
Ако често се кандидира груб патот (турбуленции, кога моментален притисок има тенденција да се направи систем на суспензија штета),тие може да го подобри амортизацијата ефект, апсорпција минливи притисок,заштитна апсорбери и суспензија систем.
Сосема Нов Висок Квалитет 1pair Големина-C Задните Шок SEBS Браник Моќ Перница Апсорбер Пролет Баферот За Peugeot 308
Ако пролетта е слаба(имајќи малку потешки тело е на многу ниско),тие може да помошни пролет, релативно подобрување на телото,подобрување на носивоста. Зголемување на височината соодветно зголемување на телесната висина, патот бариери со подобрени перформанси на возилото.
Ако често извршување тешки(амортизерите и суспензија систем е повеќе лесно да се стареење),преку шок апсорпција, заштита на апсорбери и суспензија систем, продолжување на работниот век на амортизацијата систем.
Или ако имате било какви прашања,ве молиме слободно да ни остави порака,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Стабилни перформанси Не-трнлив асфалтен пат преку остра кривина, значително подобрена стабилност. Обновување на амортизацијата На ефикасно решение за проблемот амортизерите извори, амортизер за обновување на перформанси. Систем на суспензија за Заштита на амортизерите суспензија систем, продолжување на животниот век на автомобилот шок апсорбер, амортизацијата пролет печат за да се спречи оштетување поради прекумерна турбуленции интензитет се причинети.

Детали

Peugeot Модел:
308
308-Година:
2012,2011,2014,2013
Објектот Висина:
10cm
Земја/Регион на Производство:
Кина
Материјал Тип:
sebs
Осветленост Дел Број:
SEBS0001-1/2
Специјални Функции:
Заштита
За Возило Брендови/Модел:
peugeot
Производителот Дел Број:
SEBS0001
Објектот Тежина:
1.5kg
Објектот Должина:
25cm
Објектот Ширина:
15cm
Поставување на Возило:
Задните
Свеж

Избор на клиенти