.

.

New
Jinke 1pair Големина-C Задните Шок SEBS Браник Моќ Перница Апсорбер Пролет Баферот За Lexus GS450

Jinke 1pair Големина-C Задните Шок SEBS Браник Моќ Перница Апсорбер Пролет Баферот За Lexus GS450

DEN 1824.00
DEN 1919.52

Стока
Достапно.


Ако често се кандидира груб патот (турбуленции, кога моментален притисок има тенденција да се направи систем на суспензија штета),тие може да го подобри амортизацијата ефект, апсорпција минливи притисок,заштитна апсорбери и суспензија систем.
Или ако имате било какви прашања,ве молиме слободно да ни остави порака,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Ако често извршување тешки(амортизерите и суспензија систем е повеќе лесно да се стареење),преку шок апсорпција, заштита на апсорбери и суспензија систем, продолжување на работниот век на амортизацијата систем. Зголемување на височината соодветно зголемување на телесната висина, патот бариери со подобрени перформанси на возилото. Користење на баферот принцип, амортизацијата ефикасноста е значително подобрена, амортизацијата ефект може да се направи удобноста на рецка.
Ако шок ефект (без утеха, ќе доведе до замор возење, не е забавно),инсталирајте гума баферот За подобрување на амортизацијата ефект, подобрување на комфорт при возењето, уживајте во возењето задоволство. Долг живот Гаранција 5 години
Пакетот Вклучува :
2 ПАРЧИЊА Преден амортизер Пролет Браник Моќ Перница Buffers
Pls потврди компатибилноста прво, пред biding објектот,таму ќе имаат некои различни
модел на возило во секоја земја,sepecifications се во описите погоре. Намалување на бучава Воздржаност во текот на нерамна тротоарот автомобили со шок на телото, а со тоа намалување на вибрации на бучава на автомобили.

Детали

Објектот Висина:
10cm
Земја/Регион на Производство:
Кина
Материјал Тип:
sebs
Специјални Функции:
Заштита
Осветленост Дел Број:
SEBS0001-1/2
Производителот Дел Број:
SEBS0001
За Возило Брендови/Модел:
Lexus
Објектот Тежина:
1.5kg
Објектот Должина:
25cm
Објектот Ширина:
15cm
Поставување на Возило:
Задните
Свеж

Избор на клиенти