.

.

New
Бесплатен Превозот Мерцедес W166 ML 4MATIC Пред Замина Со РЕКЛАМИ Воздух Пролет Суспензија Systerms Воздух Шок Апсорбер на Воздухот Strut1663201313

Бесплатен Превозот Мерцедес W166 ML 4MATIC Пред Замина Со РЕКЛАМИ Воздух Пролет Суспензија Systerms Воздух Шок Апсорбер на Воздухот

DEN 23904.00
DEN 28799.52

Стока
Достапно.

Со цел да се осигурате дека сте ја добиле вашите артикли со плаќање на ниски даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, ова го правиме за заштеда на пари. Ви благодариме за разбирањето.ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации,Ние ќе го цениме тоа.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни 2.Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања или други прашања.Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки.Детали :
Мерцедес W166 CDI ML250 СИНА ТЕЦ 4 MATIC ML350 Пред Замина Со РЕКЛАМИ шок апсорбер на воздухот суспензија воздух кочење собранието 1663201313
M-Class(W166) Лево Напред Со РЕКЛАМИ
M-Class(W166)2011/06-
ML205 CDI
ML250 СИНА ТЕЦ 4 MATIC
ML350 CDI 4 MATIC BLUEEFFICINECY
ML350 СИНА ТЕЦ 4 MATIC
Гаранција : Ние обезбедуваме 1 година гаранција за овој производ.Било увозни давачки е на купувачот одговорност. Повратни информации : Вашето задоволство е наша цел,ако може да ни даде позитивни повратни информации,повратната информација е многу важна за нас.Врвен квалитет со конкурентна цена За Испорака : 1. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации,ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.

Детали

Специјални Функции:
Шок Апсорбер
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Бренд Име:
Нагазни мини
Земја/Регион на Производство:
оригиналниот реновирана
Материјал Тип:
Челик+Алуминиумски+Гума
Производителот Дел Број:
166 320 1313
Објектот Висина:
Standard
Објектот Должина:
Standard
Осветленост Дел Број:
166 320 1313
Тип:
Воздушен притисок
Објектот Ширина:
Standard
oe 1:
166 320 1313
Пакување:
Неутрален Пакување
Големина:
Standard
превозот:
брзо превозот
Поставување на Возило:
Пред Лево
Тип:
Воздухот Пролет Кочење
Забелешка:
оригиналниот реновирана
Гаранција:
1year
Година:
2011 -
Свеж

Избор на клиенти