.

.

New
LuCIFINIL MB MAYBACH 57 W240 ЗАДНОТО Лево Шок Апсорбер на Воздухот Суспензија Hydropneumatic Пролет Нога Кочење Собранието 2403202113

LuCIFINIL MB MAYBACH 57 W240 ЗАДНОТО Лево Шок Апсорбер на Воздухот Суспензија Hydropneumatic Пролет Нога Кочење Собранието 2403202113

DEN 107568.00
DEN 129599.52

Стока
Достапно.


Повратни информации :
Вашето задоволство е наша цел,ако може да ни даде позитивни повратни информации,повратната информација е многу важна за нас.ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации,Ние ќе го цениме тоа.
Ви благодариме за вашата поддршка!.Било увозни давачки е на купувачот одговорност.5 L V12
СЕДАН 4 D
VIN : WDBVF78 J54 A000889
Гаранција :
Ние обезбедуваме 1 година гаранција за овој производ.Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања или други прашања.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни
2. Ви благодариме за разбирањето.Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки.Врвен квалитет со конкурентна цена
За Испорака :
1. Вредноста не значи дека вкупно ќе се плаќа или нешто друго .
Детали :
W240 ЗАДНОТО Лево Шок Апсорбер на Воздухот Суспензија Hydropneumatic Пролет Нога Кочење Собранието 2403202113
Maybach 57 2004
5.Инаку ние не ќе обезбеди техничка поддршка, или други решенија.
Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации,ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.Со цел да се осигурате дека сте ја добиле вашите артикли со плаќање на ниски даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, ова го правиме за заштеда на пари.

Детали

Објектот Тежина:
11kg
Специјални Функции:
Шок Апсорбер
Тип:
Притисок Имајќи
Име На Модел:
2403201113 2403202113
Објектот Висина:
20cm
Материјал Тип:
Челик+Алуминиумски+Гума
Година:
2015-2016
Објектот Дијаметар:
20cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
78cm
Бренд Име:
LuCIFINIL
Објектот Ширина:
20cm
Тип:
HYDROPNEUMATIC ПРОЛЕТ НОГА
Позиција :
заден лев
Пакување :
Неутрален Пакување
Големина:
Standard
превозот:
брзо превозот
OE1:
2403201113
OE2:
2403202113
ProductName:
Воздухот Пролет Кочење
Забелешка:
оригиналниот реновирана
Автомобил Производител:
Мерцедес-Бенц
Свеж

Избор на клиенти