.

.

New
frun индустрија за jaguar гума ракав гума мочниот меур oe F308609003 F308609003 гума ракав

frun индустрија за jaguar гума ракав гума мочниот меур oe F308609003 F308609003 гума ракав

DEN 1632.00

Стока
Достапно.


Дијаметар 98*93*220mm
Производ површина е мазна, со дебелина на ѕидот 1.8 производи, сечење должина според клиент налози, инсталирање на алуминиумски ракав пукна сила 2.2 MPA
Спецификација за производ ОЕМ F308609003 гума ракав Состојба Сосема нова Апликација за Jaguar F308609003 гума ракав Позиција Пред Гаранција 12 месеци Место на потекло Кина ,Guangdong време на Испорака од 3-5 дена MOQ 10 парчиња
за jaguar гума ракав гума мочниот меур oe F308609003 гума ракав
се користи за под воздух шок :

Детали

Објектот Должина:
22cm
За Возило Брендови/Модел:
Jaguar
Бренд Име:
gzwabo
Објектот Ширина:
10cm
Материјал Тип:
Гума
Објектот Висина:
10cm
Тип:
Гума Баферот
Име На Модел:
XJ8 XJ6
Објектот Тежина:
0.3kg
Автомобил Производител:
Jaguar
Свеж

Избор на клиенти