.

.

New
Пар Бесплатен Превозот Задните Воздушна Суспензија Пролет Торба за Ауди А6 C5 4B Allroad Quattro Воздух шок кочење Возење 4Z7616051A 4Z7616052A

Пар Бесплатен Превозот Задните Воздушна Суспензија Пролет Торба за Ауди А6 C5 4B Allroad Quattro Воздух шок кочење Возење 4Z7616051A

DEN 8965.00
DEN 11068.32

Стока
Достапно.


Пар Бесплатен Превозот Задните Воздушна Суспензија Пролет Торба за Ауди А6 C5 4 B Allroad Quattro Воздух шок кочење Возење 4 Z7616051 A 4 Z7616052 A
ОЕМ БР.ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации,Ние ќе го цениме тоа.Врвен квалитет со конкурентна цена
Пакување :
Neutal пакување и прифаќање на клиентот посебно пакување и побарувачката.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни
2.Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања или други прашања.
Плаќање :
Ние, исто така, ја прифати плаќање преку alipay
За Испорака :
1. Вредноста не значи дека вкупно ќе се плаќа или нешто друго . Ви благодариме за разбирањето.Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки.
Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации,ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.
Повратни информации :
Вашето задоволство е наша цел,ако може да ни даде позитивни повратни информации,повратната информација е многу важна за нас.Било увозни давачки е на купувачот одговорност. :
4 Z7616051 A 4 Z7616052 A
Автомобил Модел : за Ауди А6 C5 4 B Allroad Задното Лево и Десно
Компатибилност и Fittment за Audi A6 (4 B C5) 1999-2006 за Ауди Allroad Quattro Вагон (4 BH C5) 2000-2005
Ние обезбедуваме 12 месеци гаранција за овој производ.

Детали

Објектот Висина:
40cm
A6-Година:
2000,2006,2002,2003,2004,2005,2001
Audi Модел:
A6
Објектот Должина:
22cm
Објектот Ширина:
20cm
Тип:
Притисок Имајќи
Материјал Тип:
Челик, Алуминиум и Гума
Специјални Функции:
Постигнување на автоматско возење приспособување на висина на дршката
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Објектот Дијаметар:
20cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
3kg
Име На Модел:
Audi A6 4B C5 Allroad
Бренд Име:
airfuspesion
Година:
Од 2000 до 2006 година
Позиција:
НА ЗАДНОТО ЛЕВО ДЕСНО
Автомобил модел:
Audi A6 4B C5 Allroad
Состојба:
Бренд Нови
ОЕМ:
4Z7616051A 4Z7616052A
Гаранција:
1 година
Свеж

Избор на клиенти