.

.

New
smRKE За Toyota Land Cruiser Автомобил Авто Шок Апсорбер Пролет Бафер Браник Моќ Перница Амортизерите предо/Странично Висок Квалитет SEBS

smRKE За Toyota Land Cruiser Автомобил Авто Шок Апсорбер Пролет Бафер Браник Моќ Перница Амортизерите предо/Странично Висок Квалитет

DEN 2649.00
DEN 2879.52

Стока
Достапно.


2 парчиња Висока Quingity предното Или Задното Автомобил Авто Шок Апсорбер Пролет Браник Моќ Перница Баферот За Toyota Land Cruiser
Карактеристики :
1.
Контактирајте со нас
Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди брз сервис. Некоја земја може да го одложи 2-3 недели. Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.
Ние брод стоката во рок од 2 работни дена од приемот расчисти исплата. Заштита на шок апсорбер и суспензија систем за да се избегне масло излегуваат во јавноста. Ефективно решавање на проблемот на извори слабост кога тежок товар & подобри ефикасноста на амортизер. Овие трошоци се на купувачот одговорност .
Внимание :
Ако сакате стоката под итно да, ние може да го испрати со ЕМС или UPS-от,DHL и сл. Сликите се за повикување само, бидејќи фото причина. Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство. Подобрување на сопирање ефикасност. Големина за сите видови на автомобили, вклучувајќи ја намали пролет и прилагодлив. Се прошири апсорбер живот повеќе од 2 пати.Дали контактирате со нас на прво ако сакате да се промени за да EMS,UPS-от,DHL и сл курир.
Плаќање Информации :
1. Сепак, како Тешки временски услови, Чисти Обичај, Празници итн причина, понекогаш непредвидливи одложувања може да се случи. Намалување на бучава и вибрации за време на патувањето
5.

Детали

боја:
Предни, Задни
Објектот Дијаметар:
25cm
Тојота Модел:
Land Cruiser
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Материјал Тип:
Посебни Материјали SEBS
Објектот Должина:
25cm
Land Cruiser-Година:
2015,2010,2011,2013,2014
Објектот Тежина:
0.8kg
Тип:
Гума Баферот
Специјални Функции:
Заштита на пролетта и продолжување на употребата време на пролетта
Објектот Висина:
8cm
Објектот Ширина:
25cm
Бренд Име:
smRKE
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Година:
20xx
Име На Модел:
БХ-OCP-007
боја:
Јасно
Свеж

Избор на клиенти