.

.

New
Гроздобер Нерѓосувачки Челик Ножици Веѓите Носот Коса, Нокти Трим Убавина Шминка Алатка Со Остар Глава

Гроздобер Нерѓосувачки Челик Ножици Веѓите Носот Коса, Нокти Трим Убавина Шминка Алатка Со Остар Глава

DEN 122.00
DEN 143.52

Стока
Достапно.


Спецификации
Тежина : 21g(small) / 30g(голем)
Боја : Златна / Сребрена
Големина : 3.5"(small) / 4.5"(големо)
Материјал : Нерѓосувачки челик
Пакет се вклучени : 1 x ножици ( големина случајно )
Известување може да се определи стилот на оваа точка, но само кога тоа е во парк, ние може да се испрати на одреден стил.

Детали

Тип На Објект:
Шминка Режа
Материјал:
302 Нерѓосувачки Челик
Големина:
Big
Број На Модел На:
HJ5963
Тип На Објект:
Професионални Права Главата Нерѓосувачки Челик Шминка Ножици
Свеж

Избор на клиенти