.

.

New
Тактички Шлем додатоци 1 Шлем Тактички Светло една папка 3 боја

Тактички Шлем додатоци 1 Шлем Тактички Светло една папка 3 боја

DEN 384.00
DEN 751.68

Стока
Достапно.

За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки.
ЗАБЕЛЕШКА : Каска железнички не е вклучена во оваа точка. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
 Случај&Feedbalck
1.
Одговара OPS-Core шлем железница. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!
.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста.
ДЕТАЛИ :
Бои - Црна,Маслиново Проституција,Тен
Тежина - 33g
Плаќање
Враќање
1.

Детали

Тип:
Шлем
Број На Модел На:
тактички шлем додатоци
Глава Турнеја:
58-60cm
Возраст:
>14 Години
Сезоната:
Универзална
Спорт:
Други
Стил:
Половина покриени
Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Применливи Луѓе:
Мажи
Материјал:
ABS
Употреба:
Воена Фанови Колекција Војна-игра
Боја:
Маскирна
Стил:
Спорт
Свеж

Избор на клиенти