.

.

New
Тактички NVG PVS-7 ноќенпоглед Очила Заградата Планината за MICH ACH Шлем

Тактички NVG PVS-7 ноќенпоглед Очила Заградата Планината за MICH ACH Шлем

DEN 576.00
DEN 1128.00

Стока
Достапно.

За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
 Случај&Feedbalck
1.
ЗАБЕЛЕШКА : Каска не е вклучена во оваа точка.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. (дупчење е потребно ако вашиот шлем не треба да вклучите дупка)
Рака-на дупка да се работи со монтажа на рака.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме.
ДЕТАЛИ :
Боја - Мат црна
Тежина - 67g
Планината ширина - 46mm
Планината висина - 75mm
Материјал - Легури на метал
Плаќање
Враќање
1. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!
.
Доаѓаат со завртки и орев за инсталирање на шлем. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста.

Детали

Тип:
Шлем
Глава Турнеја:
58-60cm
Возраст:
>14 Години
Сезоната:
Универзална
Број На Модел На:
NVG PVS-7 14 Ноќ Визија
Спорт:
Други
Стил:
Половина покриени
Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Материјал:
FRP
Применливи Луѓе:
Мажи
Употреба:
Воена Фанови Колекција Војна-игра
Боја:
Маскирна
Стил:
Спорт
Свеж

Избор на клиенти